Relacje zdjęciowe – imprezy okolicznościowe

Dobry Ton gra alleluja na ślubie, pieśni i muzyka poważna w kościele
Skrzypce na ślubie – dlaczego wzruszają niemal każdego?
9 maja 2017
oprawa muzyczna ślubu - Kwartet na wesele Dobry Ton Kraków, Wieliczka, małopolska
Kwartet na wesele… i nie tylko!
1 września 2017

Relacje zdjęciowe – imprezy okolicznościowe

Kwartet smyczkowy na ślub - Dobry Ton, Kraków, Cracow, oprawa muzyczna ślubu w kościele

Zespół muzyczny: występy na żywo w okolicach Krakowa.

Po dłuższej przerwie (częściowo spowodowanej pracą, a częściowo wypoczynkiem :)) pragniemy podzielić się kilkoma zdjęciami z naszych występów. Dużo się u nas działo – wystąpiliśmy na krakowskim Sofarze (TELEDYSK tutaj), braliśmy udział w prezentacji książki, uświetniliśmy otwarcie wystawy w muzeum, uczestniczyliśmy w imprezach firmowych i prywatnych uroczystościach – jak zwykle niejedna oprawa muzyczna ślubu stała się naszym udziałem. Dopiero uczymy się dokumentować takie wydarzenia, jesteśmy muzykami, nie fotografami… Ale żywimy nadzieję, że spodoba Wam się to, co dla Was mamy 🙂

Już niedługo pojawią się informacje na temat naszej nowej inicjatywy – (aktualizacja, kliknij w link 🙂 Sądeckiej Orkiestry Kameralnej!

Kwartet smyczkowy Dobry Ton – nie tylko oprawa muzyczna ślubu czy imprez okolicznościowych…

Ze wspomnianą wyżej Sądecką Orkiestrą Kameralną wydajemy niebawem fantastyczną płytę z muzyką filmową. Śledźcie nas na bieżąco, przede wszystkim na Facebooku i Instagramie, ale również i tutaj. Będziemy informować o naszych rozległych planach koncertowych. Znajdziecie tu także relacje z różnych uroczystości. A przede wszystkim naszą muzykę, której można posłuchać w zakładce Muzyka.

Komentarze

komentarze

1 Komentarz

  1. Tomasz pisze:

    Bardzo dziękuję za piękną oprawę naszej uroczystości! Występ kwartetu uświetnił ceremonię naszego ślubu w plenerze. Wszystkiego najlepszego na drodze dalszej działalności.
    Pozdrawiam serdecznie. Tomasz Kwiatkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.