VooVoo symfonicznie! Dobry Ton i Sądecka Orkiestra Kameralna

oprawa muzyczna ślubu w Krakowie: skrzypek i wiolonczelista grają na ślubie Arię na strunie G Jana Sebastiana Bacha
Oprawa muzyczna ślubu w Krakowie 2020.
4 października 2017
trio smyczkowe, Hotel Stary, Tango argentyńskie, biała koszula męska, kwartet na ślub
[VIDEO] Trio smyczkowe i Tango Attack – występ na inaugurację roku Politechniki Wrocławskiej
3 grudnia 2017

VooVoo symfonicznie! Dobry Ton i Sądecka Orkiestra Kameralna

VooVoo i Sądecka Orkiestra Kameralna koncert na żywo w Nowym Sączu

Sądecka Orkiestra Kameralna – zespół smyczkowy powstały z miłości do muzyki rozrywkowej.

Zapewne wielu z Was wie, że w swojej działalności nie ograniczamy się do muzyki klasycznej ani do muzyki kwartetowej. Oprócz działalności w Dobrym Tonie gramy w prestiżowych zespołach kameralnych i orkiestrowych. Jednak pewnie nie jest to powszechną wiedzą, że jesteśmy współzałożycielami orkiestry! Sądecką Orkiestrę Kameralną tworzymy z grupą naszych przyjaciół, wspaniałych muzyków, w większości Krakusów (stąd żartobliwe określenie Sądecka Orkiestra Kameralna z Krakowa). Wszystko kręci się wokół świetnie „ogarniającego temat” Leszka Mieczkowskiego, który jest mózgiem całej operacji. Warunki do rozwijania skrzydeł zapewnia nam Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu.

Wiele ciekawych koncertów za nami, mamy nadzieję, że wiele przed nami. Współpraca z czołowymi artystami wielu gatunków muzyki rozrywkowej to na pewno duże wyzwanie. Ale my to lubimy!

Zespół Voo Voo kameralnie?

7 października w ramach XXI Jesiennego Festiwalu Teatralnego wystąpiliśmy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu z legendą polskiej sceny – zespołem VooVoo. Energia płynąca od członków tej formacji udzieliła się zarówno nam jak i publiczności szczelnie wypełniającej salę – wszak muzyka jest językiem uniwersalnym. Wielką przyjemnością było dla nas wystąpienie u boku tak znakomitych artystów muzyki rozrywkowej, a najwdzięczniejszą nagrodą są owacje i bisy, które oddają gorące przyjęcie przez publiczność. Nie inaczej było i tym razem. Wspaniały Wojciech Waglewski, charyzmatyczny Mateusz Pospieszalski, pełen energii Karim Martusewicz, nadający muzyce bieg Michał Bryndal oraz Sądecka Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Leszka Mieczkowskiego. Czego chcieć więcej?

 

Muzyka rozrywkowa spontaniczna, czyli skrzypce solo z elementami improwizacji.

Koniecznie sprawdzajcie orkiestrowego facebooka! Są tam dostępne zdjęcia i wideorelacje z wydarzeń z naszym udziałem jak i zapowiedzi kolejnych, w których możecie wziąć udział.

Muzyka jest naszą pasją. Jako ludzie, którzy spełniają się w zawodzie staramy się dzielić naszym entuzjazmem z innymi. Na zaproszenie zespołu do podjęcia tematu utworu do improwizacji nie pozostaliśmy obojętni. Oto efekt – końcowy fragment improwizacji Krzysztofa w utworze VooVoo! Jest moc!

Voo Voo i Sądecka Orkiestra Kameralna (dyr. Leszek Mieczkowski)

VOO VOO! Wciąż nie możemy dojść do siebie po sobotnim koncercie. ⚡⚡⚡Dzielimy się z Wami emocjami, które towarzyszyły nam na estradzie. Improwizacje, śpiew z publicznością… zabawa na maksa! 👏👏👏Poniżej końcówka solówki naszego pierwszego skrzypka wywołanego przez zespół do tablicy 💪💪💪🔥🔥🔥🎻

Opublikowany przez Dobry Ton Music Poniedziałek, 9 października 2017

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.