Płyta Sądeckiej Orkiestry Kameralnej z muzyką filmową!

Warszawa - zdjęcie z nagrań Dobrego Tonu z Mateuszem Banasiukiem w studiu S3 Polskiego Radia. Repertuar: utwory na ślub
Kwartet smyczkowy nagrywa pierwszą płytę!
22 maja 2019
Waglewski i Dobry Kwartet występ w ramach Dni Opola
Kariera muzyka poza kwartetem
11 lipca 2019

Płyta Sądeckiej Orkiestry Kameralnej z muzyką filmową!

wiolonczela, kable i pulpity - drewniane instrumenty na drewnianej podłodze - przygotowania do nagrania krążka CD w Radiu Kraków

Nagraliśmy ostatnio jako Dobry Kwartet płytę – będziecie mogli na niej usłyszeć między innymi nagrodzoną Oscarem piosenkę „Shallow” i inne utwory z filmów. Krótka relacja zdjęciowa z nagrań znalazła się tutaj. Ale Dobry Ton to nie tylko kwartet! Kolejny krążek, który już wkrótce będzie dostępny w Empikach nagraliśmy z orkiestrą, której jesteśmy dumnymi współzałożycielami. Sądecka Orkiestra Kameralna – bo o niej mowa – pod batutą Leszka Mieczkowskiego i Hadrian Tabęcki – pianista-solista i aranżer całego zawartego na płycie programu pod koniec kwietnia w studiu Radia Kraków nagrali w ciągu dwóch dni materiał, który już wkrótce zostanie wydany! Oto relacja filmowa z nagrań, a poniżej krótki opis zawartości płyty i kilka zdjęć ze studia:

Sądecka Orkiestra Kameralna

Bardzo proszę lajka dla strony Sądecka Orkiestra Kameralna. 😄

Opublikowany przez Domowa Akademia Muzyki Wtorek, 30 kwietnia 2019
Domowa Akademia Muzyki to projekt Piotra! Zapraszamy do obejrzenia na YouTube 🙂

Fantazja Filmowa – składanka największych hitów muzyki z filmów i seriali!

Na materiał umieszczony na płycie składają się suity znanych tematów ze ścieżek dźwiękowych do filmów i seriali: Bandyta, Stawka większa niż życie, Janosik, seria o znanym agencie 007 Jamesie Bondzie, Różowa pantera i jeszcze 20(!) innych. Samodzielne opracowania muzyki z pojedynczych filmów to choćby Love Story, Titanic Suite czy Godfather Suite. Nasz solista – kompozytor Hadrian Filip Tabęcki jest autorem muzyki do filmu Lejdis, dlatego przy okazji rejestracji materiału z muzyką filmową nie mogło na płycie zabraknąć pięknego Lejdistango. Nad nienagannością nagrywanego materiału czuwał reżyser Kamil Madoń. Po pierwszych próbkach dźwięku, które przesłuchiwaliśmy jesteśmy bardzo podekscytowani, bo brzmi to – co tu dużo pisać – BARDZO dobrze. Premiera płyty planowana jest na październik, zapraszamy do śledzenia nas na naszym nowiutkim Instagramie!

Komentarze

komentarze

4 Komentarze

  1. Augustyn pisze:

    Nie możemy się doczekać obu płyt! Będzie można kupić w Empiku? 🙂 🙂

  2. Natalka pisze:

    Super się z Wami gra! Dzięki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.