Kariera muzyka poza kwartetem

wiolonczela, kable i pulpity - drewniane instrumenty na drewnianej podłodze - przygotowania do nagrania krążka CD w Radiu Kraków
Płyta Sądeckiej Orkiestry Kameralnej z muzyką filmową!
30 maja 2019
Oprawa muzyczna ślubu - kwartet smyczkowy Dobry Ton
Kwartet smyczkowy na ślubie w okolicach Warszawy
17 lipca 2019

Kariera muzyka poza kwartetem

Waglewski i Dobry Kwartet występ w ramach Dni Opola

Życie członków Dobrego Tonu to nie tylko Dobry Kwartet.

Witajcie! Mieliśmy w ostatnim czasie sporo zajęć w „podgrupach” – występowaliśmy w mniejszych lub większych zespołach, byliśmy częścią różnorakich formacji i orkiestr. Kilka słów o tym.

Gramy nie tylko muzykę klasyczną.

Dominik gra ostatnio wiele jako muzyk mniej klasyczny. Na Wiankach w Krakowie wystąpił wraz z zespołem „tęskno” oraz z Misią Furtak. Z Misią pojawił się też na Open’er Festival. Swoje zdolności realizowania partii basu (naprawdę zagrał na gitarze basowej!) zaprezentował grając z zespołem Balkanscream.

Alek i Krzysiek są częścią spektaklu muzyczno-baletowego inspirowanego pradziejami ludów europejskich „Bursztynowe drzewo”, do którego muzykę napisał nasz przyjaciel Stanisław Słowiński. To wielka przyjemność być częścią tego widowiska. Bardzo ciekawym przeżyciem jest występowanie z przodu estrady w specjalnie zaprojektowanych strojach, a zachwyca nas zwłaszcza wykonywany przed każdym występem makijaż z wykorzystaniem bodypaintingu, który jest domeną Art Color Baletu. Zapraszamy na kolejne przedstawienia!

NCK Kraków, Bursztynowe drzewo, Dobry Kwartet, kwartet smyczkowy live music
Scena NCK, ostatnie próby przed spektaklem „Bursztynowe drewo”.

Sądecka Orkiestra Kameralna:
Waglewski w Opolu

Cała nasza czwórka wystąpiła także podczas wielkiego koncertu Wojciecha Waglewskiego, który odbył się 18 maja w Amfiteatrze Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. To nasz kolejny koncert z zespołem VooVoo (o jednym z poprzednich można przeczytać tutaj). Ależ się działo!

Plakat przedstawia twarz Wojciecha Waglewskiego: zespół VooVoo i SOK - orkiestra i Dobry Kwartet wystąpili na Dniach Opola
Koncerty z VooVoo to dla nas zawsze zaszczyt i ogromna przyjemność!

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.