Tango jako utwór na pierwszy taniec

Aria na strunie G Bacha – oprawa muzyczna ślubu
4 lipca 2020
Ave Maria Schubert oprawa muzyczna ślubu, kwartet smyczkowy Dobry Ton
Ave Maria (Schubert) na kwartet smyczkowy: oprawa muzyczna ślubu
6 sierpnia 2020

Tango jako utwór na pierwszy taniec

Tango, pierwszy taniec na ślubie. Oprawa muzyczna ślubu i wesela, kwartet smyczkowy Dobry Ton

Tango – odzwierciedla ogień miłości małżonków.

Pary młode często decydują się na wybór ognistego tanga rodem z Argentyny na swój pierwszy taniec jako małżeństwo. Wybór jest prosty: ognista miłość pełna podskórnego napięcia, która wibruje w powietrzu i pulsuje we krwi. Zupełnie jak dźwięk! On też faluje w pomieszczeniu, a drgania przenoszą się w przestrzeni, nierzadko wprawiając w drżenie duszę. Paradoksalnie nie potrzeba być zawodowym tancerzem, żeby tańczyć tango. Wystarczy kilka lekcji, by zgrabnie zatańczyć mniej skomplikowany układ. Kompleksy u par młodych wyzwalają zazwyczaj „mniej tańczący” panowie, którzy nie mają pewności w ruchach. W tangu liczy się jednak emocja. Napięcie we wzroku, drobny gest. Podkreśli to wszystko odpowiednia oprawa muzyczna.

Pierwszy taniec z muzyką na żywo.

Emocje, które młodzi małżonkowie chcą wyrazić w pierwszym tańcu są bardzo osobiste. Tworzymy aranżacje na specjalne zamówienie, ponieważ chcemy, aby każdy taki taniec był wyjątkowy. W końcu zdarza się RAZ W ŻYCIU.

Nie jest ważne, czy jesteś zawodowym tancerzem, czy z poczuciem rytmu jesteś na bakier. Oprawa muzyczna pierwszego tańca w wykonaniu naszego kwartetu to gwarancja sukcesu, ponieważ już sama oryginalność tego rodzaju akompaniamentu zapada w pamięć gościom weselnym.

…ślubna oprawa muzyczna na takim poziomie, na jakim tworzy ją kwartet Dobry Ton, to jest coś, co buduje 70% procent atmosfery i pozostaje we wspomnieniach na zawsze.

jedna z opinii na portalu Wesele z klasą, z których jesteśmy bardzo dumni.

Poniżej krótka próbka naszych możliwości. Wykonanie takiego rodzaju aranżacji przytrafiło nam się ostatnio. W letni wieczór zapraszamy do tanga! Na naszym ostatnim spotkaniu w komplecie odbyliśmy pierwszą próbę z utworem ze ścieżki dźwiękowej do filmu Wojna domowa („Easy Virtue”). Aranżacja powstała na specjalne życzenie jednego z klientów, a jej autorem jest Aleksander. Bardzo lubimy takie charakterne zlecenia, nie możemy się doczekać, by być akompaniamentem w ognistym pierwszym tańcu pary młodej!

Oprawa muzyczna ślubu i wesela.

Nadejdzie pierwszy taniec: ogniste tango, walc, cha-cha lub ulubiony utwór z muzyki filmowej, wcześniej jednak zawarcie małżeństwa. Mamy bogate doświadczenie w uświetnianiu tego rodzaju ceremonii. Repertuar oprawy muzycznej ślubu w kościele jest bardziej restrykcyjny, co nie oznacza, że mniej piękny. W akustyce świątyni wspaniale wybrzmiewają arcydzieła muzyki klasycznej i religijnej, choćby nagrana przez nas niedawno Aria na strunie G Jana Sebastiana Bacha.

Oprawa muzyczna ślubu cywilnego i humanistycznego umożliwia poszerzenie repertuaru i wykonanie przez nas… a co! choćby i tanga!

Oprawa muzyczna ślubu w kościele wzrusza, oprawa muzyczna wesela podkreśla emocjonalną więź młodych małżonków

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.