Oprawa muzyczna ślubu z klasą!

kwartet smyczkowy oprawa muzyczna ślubu i wesela, filmowa rozrywkowa klasyczna na przyjęcie w Warszawie
Koncert kwartetu na przyjęciu weselnym, Warszawa
12 sierpnia 2019
utwór na pierwszy taniec pary młodej wykonywany przez kwartet smyczkowy Dobry Ton
Pierwszy taniec – oprawa muzyczna wesela
10 czerwca 2020

Oprawa muzyczna ślubu z klasą!

Dobry Ton - oprawa muzyczna ślubu. Certyfikat wesele z klasą

Dobry Ton wyróżniony za oprawę muzyczną.

Kwartet smyczkowy Dobry Ton z dumą prezentuje odznaczenie, którym zostaliśmy uhonorowani. Oprawa muzyczna wielokrotnie zrealizowana przez nas w poprzednim roku. Zadowoleni klienci, dla których muzyka była nieocenionym wzbogaceniem ceremonii zaślubin. Goście weselni, którzy usłyszeli nas na weselu i dlatego zostali na dłużej. Rosnące w siłę media społecznościowe. Liczne agencje ślubne współpracujące z nami. Płyta, która tuż tuż zostanie wydana, ponieważ chcemy być bliżej Was z naszą twórczością. W sezonie 2020/2021 szczycimy się mianem Firmy z klasą! To dla nas wyznacznik prestiżu i motywacja, aby w dalszym ciągu się rozwijać.

Kwartet smyczkowy Dobry Ton

Czym jest dobra oprawa muzyczna?

Otrzymanie ślubnego certyfikatu jest wynikiem ciężkiej pracy z naszej strony. Jej bezpośrednim następstwem są wspaniałe opinie, które młode pary wystawiają nam na portalach Facebook oraz Wesele z klasą. Dziękujemy za zaufanie przy wyborze oprawy muzycznej Waszej ceremonii! I za pozostawienie życzliwej opinii 🙂 A wspomnień co roku nam przybywa. Do jednego z najciekawszych momentów zaliczamy uroczystość, której powodzenie do ostatnich chwil się ważyło. Wszystko jednak poszło zgodnie z planem.

Gramy w pięknych kościołach małopolski i wystawnych hotelach całej Polski. Pracując z najlepszymi fotografami ślubnymi, event managerami i wedding plannerami chcemy, aby o naszym kwartecie mówiono, że wyznacza standardy jakości. I sprawia nam to wielką przyjemność! Uśmiech na twarzach słuchaczy jest dla nas największą nagrodą. Jesteśmy wdzięczni, mogąc być świadkami radosnych chwil, gdy narzeczeni stają się małżonkami. Za każdym razem staramy się, aby muzyka była nośnikiem emocji i uczuć. Ubogacając niepowtarzalne momenty profesjonalną oprawą muzyczną pragniemy, aby piękne wspomnienia zostały z gośćmi na zawsze.

Poniżej można zapoznać się z opiniami o naszej grze, żeby przekonać się czym jest oprawa muzyczna w Dobrym Tonie:

www.weselezklasa.pl

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.